Kronan: Izolacja cieplna do naprawdę niską cenę.

Kronfönster Kronan to okno dla tych, którzy chcą nowoczesny w pełni odwracalne z Najlepsza izolacja w najwyższej jakości. Wiele z tego koszty dodatkowe w innych jest standardowe o koronę, Montserrat np. Masz po prostu najlepsze, co możemy zaoferować na raz, bez poprawek. Produkujemy to sami od podstaw i sprzedawać sami, bez pośredników pozwala uzyskać najlepszą cenę. Wprowadzają w Cytat dziś i porównaj, będziesz miał postać cena patrz. Korona aluminium okna tutaj

Skandynawskie Okna Window Designs

Mamy Anglojęzyczny personel, czekamy na Twoje pytania info@oknookna.pl

Białe drewniane okna i drewniane okna z aluminium w standardowych wymiarach i nawet drzwi i drzwi patio w konkurencyjnych cenach. W okienku korony jeśli kupić bezpośrednio z fabryki, a nie “sprzedawców i pośredników”. Produkujemy i sprzedajemy wszystko sami, dając Ci wysokiej jakości w niskiej cenie.

Kolor na Windows i drzwi jest wg NCS: s 0502-Y. Vridbeslagen, bar kroplówki i okładzin aluminiowych jest malowana proszkowo w kolorze RAL 9010.

Poprawa ochrony antywłamaniowej.

Bardzo ciężkie napady, które mogą wytrzymać 150 kg obciążenia i gwarancja 10 lat. Wszystkie okna i drzwi mają U-wartość 0,93 jako standard, który zapewnia wydajny produkt energetyczny. Okno Crown Crown pochodzi z 10-letnia gwarancja.

Skandynawskie-Okna-Door-Designs

OTWIERANE OKNA

Okno korony korony otwiera Windows produkowane w rozmiarach od M5 do M18 w Szerokość i M5 do M16 w wysokości. Wszystkie okna mogą być wyposażone w szprosami. (Wszystkie wymiary modułu są w centymetrach).

SLUTBLECK

Stal platerowana odbiorniki cynku z łożyska i szarej gumy uszczelnieniem zapewnia oknem efektywne energii.

TOPPBESLAG

Najlepsze okucia z bezpiecznikiem krawędzi spływu zapewnia trwałą ochronę przed włamaniem.

VRIDBESLAG

Vridbeslag domowe, który może wytrzymać wszystkie 150 kg ładunku z blokadą bezpieczeństwa zapewnia bezproblemowe okno. Nasze silne Armatura przyznaje, że możemy produkować okna w dużych rozmiarach. 10-letnia instalacja.

UCHWYT

Uchwyty ze stali nierdzewnej wyglądają (aluminium) daje wyczucie i ponadczasowy wygląd.

FAKTY VRIDFÖNSTER Virke: Klejone sosnowego klejonego warstwowo wg szwedzki standard SS818104. Szkło: 3-szklane energii u-0.7 szkło podwójne niski e szkło i argonfyllning, a także pakiet izolacji. Glasningslist: Droppbleck białe lakierowane w kolorze aluminium. Szklane paski w biały Materiał kompozytowy. Tätningslist: Q-lon. Zawiasy: Napady kromaterat elförzinkat stali, vitlackerade. Spanjolett: Espagnolettes z sidokolvar, który skutecznie uszczelnia i cicho zamyka. Uchwyt: Uchwyt w aluminium, stal nierdzewna, polerowana odcień. Säkerhetsspärr: Lättmanövrerat vädringsbeslag. Karmskruv: Förborrat 14 mm. Karmdjup: 105 mm. drewno aluminium 115 mm. wartość U całej konstrukcji z drewna: U-wartość 0,93 W/m2 K.

OKNACH STAŁYCH FAKTY Aktywne: Klejone sosnowego klejonego warstwowo według szwedzkiego standardowy SS818104. Szkło: 3-energii szkło podwójne niski e szkło i argonfyllning, a także pakiet izolacji. Glasningslist: Droppbleck białe lakierowane w kolorze aluminium. Szklane paski w biały Materiał kompozytowy. Karmskruv: Förborrat 14 mm. Karmdjup: Drewna 105 mm. drewno aluminium 115 mm. Wartość U cały projekt: U-wartość 0,93 W/m2 K.

FAKTY DRZWI Drewno: sosna klejona laminowane według szwedzkiego SS818104 standard. Szkło: 3-energii szkło podwójne niski e szkło i argonfyllning, a także pakiet izolacyjne. Glasningslist: Droppbleck białe lakierowane w kolorze aluminium. Szklane paski w biały Materiał kompozytowy. Tätningslist: Q-Ion Zawiasy: ASSA zajęcia z ocynkowanej stali Spanjolett: Espagnolettes z dwoma hak śruby i dwa są śruby klina do zwiększenia bezpieczeństwa przed włamaniem. Uchwyt: Uchwyt z aluminium, klosz ze stali nierdzewnej z możliwością montażu wkładką bębenkową. Karmskruv: Förborrat 14mm Karmdjup: 105 mm drewno aluminium 115 mm U-wartość całej konstrukcji z drewna: 0,99 W/m2K   Teraz można uzyskać koronę z aluminium obudowa na zewnątrz we wszystkich kolorach RAL i krótkie terminy dostaw.

Drzwi kolor RAL

Drzwi kolor RAL

Ral färg fönster dörrar

Ral färg fönster dörrar

W filmie użył ustawienia gałkę Obrotowe Tilt. Crown okna okna, a następnie użyć Q4 2014 KIPP-DREH.

Okna z aluminium Royal – okna z aluminium. Teraz z niższą wartość u.

Royal okno całkowicie z aluminium, co daje hotel elegancki wyrażenia do elewacji, czyszczenie linii prostych i bardzo wysoka jakość wykonania. Firma Microsoft zaleca Royal do nowych domów, ekskluzywne domy, środowisk publicznych lub środowiskach duże zużycie.  Tutaj można przeczytać o okna aluminiowe w ogóle, a take bliższe przyjrzenie się czerwony okno produktów.

Ral färg fönster dörrar

Aluminiumfönster

Co to jest okno z aluminium?

Okna aluminiowe jest okno, gdzie ościeżnicy i skrzydła jest wykonana w całości z aluminium. Może brzmi to jak truizm, ale w niektórych producentów okien się tak nie stanie. Trochę zaniedbany, okna aluminiowe termin często drewniane okna aluminiowe.

Produkujemy również drewniane okna aluminiowe z Windows nadal drewna. Z nami, okna aluminium, aby po prostu żyć na swoją nazwę.
W nowo wybudowanych budynkach nowoczesne projektowanie garnitury często dobre z okna z aluminium smukłe linie ostry, i ponieważ wymóg utrzymania jest prawie nieistniejące, aluminium jest materiałem, który staje się coraz bardziej popularne.

Ral färg fönster dörrar

Aluminiumfönster från Kronfönster. Finns både som träfönster med aluminiumbeklädnad, Titan, eller helt i Aluminium, Royal.

Dlaczego należy wybrać aluminium Windows od Windows?

Aluminiumfönster från Kronfönster AB
Dokonaliśmy aktualizacji zakresu aluminium cały szereg ulepszeń. Dla Royal aluminium Windows, naszych najbardziej popularnych produktów w kategorii, opracował bardziej cienka rama i skrzydło do powierzchni szkła maksymalna i maksymalna naturalnego światła.
Możesz teraz swoje okna w dowolnym kolorze chcesz i dostać anodowana, naturalny anodowane lub polerowane dla maksymalnej wykończenie.
Ponadto zawsze staramy się być czuły i utworzyć okno dostosowane do Twojego domu i Twoich potrzeb. Z korony Windows czy projektanta. Masz niepowtarzalną okazję, aby zaprojektować nowe okna tak jak chcesz je.
To, w połączeniu z dobre ceny i szybką dostawę, uczynił nas ulubiony dostawca aluminium Windows w Szwecji.

Teraz z Gasellkampanj! Upgrade do 3 szkło U-0.6 bez kosztów! Aluminiumfönster Royal

Aluminium jest materiałem zimno i w związku z tym często izoluje zwykle gorsze drewna okna aluminiowe (ma lepszą izolację Okna wykonane z PCV). Z tego powodu wykonane w pełni aluminiowa okna Royal z komora powietrza i uszkodzone mostki termiczne do izolacji musi być w dobrym.
Czy chcesz mieć ekskluzywne okna, odpornych na zużycie, ale nadal trzyma koszty energii w dół jest Royal może najmądrzejszym wyboru. Royal jest również dostępna jako harmonijkowe, składane, przesuwne drzwi, okna wykuszowe i mnóstwo izolowane ogrodów zimowych.
Zażądać oferty na okna z aluminium Royal, bezpośrednio w naszym sklepie internetowym, bez zobowiązań. Masz prawo ceny i rabaty i specyfikacji wysłane bezpośrednio do Ciebie. Zobacz ceny o aluminiumfönster Royal
Aluminiumfönster

Tekniska fakta för aluminiumfönster Royal

Profilritning på aluminiumfönster Royal
 • Materiał: Lakierowanego aluminium
 • Profil: 3 Dom, skrzydła okna i ramy
 • Karmdjup: 70 mm
 • Wiszące: Sidohängt Inåtgående (obrotowe tilt)
 • Kolor: Biały (RAL 9016) jest standardem, są dostępne we wszystkich kolorach RAL.
 • Wartość u cały projekt: Z 2 szkła: 1.0 = 1,45 dla całego projektu (DIN EN 10077 okna otwierania 1200 * 1480 mm)
 • Wartość u cały projekt: Z 3 szkło: 0,6 = 1.0 dla całego projektu (mierzone YOUR okno 10077 do otwierane mm 1200 * 1480)

Uwagi techniczne dotyczące okna aluminiowe szkło Royal.

 • Modelu: Superenergi Montserrat. (Opcjonalnie z trzech izolowane szkło 36 mm)
 • Kassettdjup: 24 mm (4/16/4). Lub opcjonalnie: 3 szklane 36 mm (4/12/4/12/4)
 • Fyllning: Argo.
 • U-värde: 1,0. Lub opcjonalnie 0,6
 • Wartość u cały projekt: 1.45 W/m2. Lub opcjonalnie (1,1)
Detaljbilder på ALuminiumfönster Royal. Obs fönstret på bilden är i anodiserad aluminuim (silverfärg) standardfärg är vit. Klicka på bilden för förstoring.

Uwagi techniczne dotyczące okna aluminiowe szkło Royal.

 • Modell: Superenergi Montserrat. (Opcjonalnie z trzech izolowane szkło 36 mm)
 • Kassettdjup: 24 mm (4/16/4). Lub opcjonalnie: 3 szklane 36 mm (4/12/4/12/4)
 • Napełniania: Argo.
 • U-värde: 1,0. Eller tillval 0,6
 • Wartość u cały projekt: 1,45 W/m2. Lub opcjonalnie(1,1)
Szczegóły zdjęcia aluminium Windows. Uwaga okno na zdjęciu jest w aluminuim anodowane (kolor srebrny) domyślnym kolorem jest biały. Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Okna w aluminiowych, Royal od korony okno. możliwości: zamówienie aluminium Windows Royal teraz i dostać 3 szkło u-0.6, bez dodatkowych kosztów, wartość 800 funtów za okno!

Fast delivery Skandynawskie Okna
Engineered-windows Skandynawskie Okna
custom-made-Skandynawskie-Okna
Skandynawskie-Okna-get-a-quote
Close Menu